Išprašytas išgydymas

Garbė Jėzui Kristui!

Noriu pasidalinti su jumis ir padėkoti Mergelei Marijai už išgydymą, kurio meldžiau. Pernai rugpjūčio pabaigoje, kai dirbau Austrijoje, pradėjo skaudėti dešinę ranką. Eidavau injekcijų, gerdavau tabletes, bet tuo pat metu turėjau ir dirbti, nes buvo sezono pabaiga ir darbo daug. Gydytoja man pasakė, kad kai grįšiu namo ir taip sunkiai nebedirbsiu, skausmas praeis. Bet namuose skausmai nepraėjo, o gydytojai mane iš ortopedo nusiuntė pas neurologą, tad lankiausi pas vieną gydytoją, paskui kitą. Net naktimis niekaip negalėjau užmigti. Man buvo paskirtos injekcijos ir lašelinės, kurias pareigingai priėmiau. Kadangi jos nepadėjo, buvau paguldyta į ligoninę, kur man buvo atlikti tolesni tyrimai. O po savaitės ligoninėje mane išleido namo su skausmu. Prieš Kalėdas jaučiau aštrų skausmą apatinėje nugaros dalyje ir net negalėjau normaliai paeiti, gulėjau namuose, žiūrėjau vakaro programą internetu iš Medžiugorjės ir širdyje jaučiau, kad turiu ten važiuoti, kad tik Mergelė Marija gali man padėti pasveikti. Artimiausia piligriminė kelionė buvo vasario mėnesį į seminarą apie pasninką, maldą ir tylą, taigi iškart užsiregistravau. Likus savaitei iki išvykimo į seminarą, man atliko tyrimą ir nustatė, kad pablogėjo stuburo būklė, todėl negaliu leistis į tokią ilgą kelionę pas savo mylimą Mergelę Mariją į Medžiugorję. Man buvo labai liūdna, kad negaliu vykti. Širdyje nuolat girdėjau žodžius: „Tik Mergelė Marija gali išprašyti tavo išgydymo“.

Vėliau baigiau švitinti alkūnę, tačiau po jo vis blogai jaučiausi ir skausmas ne tik nesiliovė, bet stiprėjo.

Vieną dieną pas mus atėjo draugas ir pasakė, kad po 4 dienų automobiliu važiuos į Medžiugorję. Sakė, kad nori man padėti, kad galėčiau patekti pas Dievo Motiną. Turiu 79 metų tėtį, jis man taip pat pasakė, jog važiuos su manimi prašyti Mergelės Marijos, kad aš pasveikčiau. Iš džiaugsmo nežinojau, ką pasakyti. Taip ir atvykome į Medžiugorję.

Piligriminės kelionės metu buvome Podbrdo kalne, Križevece, prie tėvo Slavko kapo. Nuėjome į vakaro programą ir visą laiką, kol buvome Medžiugorjėje, klausėmės Evangelijos apie gydymą ir tikėjimą. Priešpaskutinę viešnagės dieną man labai skaudėjo alkūnę. Aš gulėjau ir meldžiausi. Iš kambario pro langą mačiau Mergelės Marijos statulą ant Podbrdo. Po pietų išvykome aplankyti Marijos šviesos bendruomenės. Apsilankymo pabaigoje, jau išvykstant, bendruomenė man padovanojo Mergelės Marijos pranešimų knygą, baltą skepetėlę, kuria buvo nušluostomi nuo Prisikėlusio Kristaus statulos tekėję lašai, ir rožės žiedlapį, kurį apsireiškimo metu palaimino Mergelė Marija. Alkūnę patryniau skepetėle ir žiedlapiu.

Tada ėjome atsisveikinti su Mergele Marija prie Mėlynojo kryžiaus Podbrdo kalne. Vakaro programoje per Šventas Mišias pajutau, kad mano ranka kažkokia lengva, ir pradėjau ją sukti, judinti, mankštinti – rankos neskaudėjo. Nuo to laiko skausmo nejaučiu. Mergelė Marija savo užtarimu mane išgydė. AČIŪ Mergelei Marijai už didelį gailestingumą gydant ir Jos globą man.

Mergelė Marija – mano mylinti Motina, kuri su manimi išgyvena viską – skausmą, sunkumus, ligas, bet ir džiaugsmą. Ačiū, mano dangiškoji Motina, už viską.

Jekaterina

 

Read Previous

Pasiruošimas Mišioms. Kančios slėpiniai (Tėvas Slavko Barbaričius, OFM, tęsinys)

Read Next

Medžiugorjės susitikimą Skaistkalnėje